Wyjazdy dydaktyczne w ramach programu Erasmus+ - zasady rekrutacji

15 września 2024 r. rozpocznie się nabór wniosków na wyjazdy dydaktyczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025.

Nauczycieli akademickich zainteresowanych rekrutacją prosimy o zapoznanie się z załącznikiem Zasady Rekrutacji.

Zgłoszenie powinno zawierać dwa załączniki: Wniosek Mobility Agreement - dokument z podpisem uczelni partnerskiej.

Termin zgłoszeń to 4 października 2024 r. Wszystkie zgłoszenia przyjmują koordynatorzy w Instytutach.

Proszę o uważne zapoznanie się z Zasadami rekrutacji, gdyż znacznie zaostrzyły się kryteria oceny wniosków, można się z nimi zapoznać w załączniku Zasady Rekrutacji, każdy wniosek podlega dwustopniowej ocenie: na poziomie Instytutów przez koordynatora jednostki, a następnie przez Komisję Wydziałową. Wyniki zostaną przekazane do wszystkich wnioskodawców przez koordynatorów w Instytutach (do 7 pażdziernika).

Aktualne ogłoszenie dotyczy rekrutacji na semestr zimowy. Rekrutacja na wyjazdy w kolejnym semestrze zostanie otwarta 15 stycznia 2025. Wydział Filologiczny ma 40 miejsc, więc do rozdysponowania jest po 20 wyjazdów w danym semestrze.

Koordynator Wydziałowy dr hab. Joanna Jereczek-Lipińska, prof. UG, Prodziekan ds. kształcenia i współpracy z otoczeniem

Data publikacji: środa, 10. Lipiec 2024 - 12:01; osoba wprowadzająca: Joanna Jaszewska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 2. Wrzesień 2024 - 00:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka